Mutfak Dolapları

Mutfak dolaplarımızı nasıl yapmalıyız.Önceliğimiz işini iyi bilen ahşabın hamurundan anlayan deneyimli, profesyonel ustalarla karar vermeniz gerekir. mutfak dolaplarımızı yenilemeye karar verdiğiniz zaman ilk düşünmeniz gereken şey tezgahınızın ve dolaplarınızın hangi malzemeden yapılmış olacağıdır. ahşap mutfak dolaplarının kapak ve gövde kısımlarında farklı malzemeler kullanılabilir.  Mutfak dolaplarının kapakları kayın, ceviz, maun gibi ahşap masif malzemelerden elde edilebileceği gibi, akrilik,glospan kaplı mdf levha, malzemeler den de üretilebilir.En kaliteli ve uzun ömürlü malzemeye öncelik verecek olursak burada seçimimiz ahşap masif panelden yana olmalıdır.

Masif malzemeden sonra ahşap mutfak dolaplarında kullanılabilecek en kaliteli malzeme ise MDF’ lake dir.  çoğunlukla mutfak dolaplarında Mdf Lam kullanılır Böylece ilk etapta malzeme seçimini yaptıktan sonra,tasarımı ve modellemesini yapıp üretimi ve montajı gerçekleştirilir. bu alanda hazır parçalı demonte  teslimat yapan büyük marketlerden satın alınan mutfak dolapları monteleme işlemlernde çok çeşitli  sorunlar  oluşturmaktadır ucuzluğu önplanda tutarak, kaliteyi düşürüp kısa sürede bozulup emeğinizin boşa gitmesini ve müşteri yanılgısını ortaya koymaktadır.

Ahşap dekorasyon sitemizde bulunan modellerle birlikte ayrıca  isteğe göre ahşap mutfak dolaplarının tasarımını oluşturup uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle, üreterek,  bütün bu süreci yürütmekte ve sorunsuz ahşap mutfak dolaplarının montajını teslimatını gerçekleştirmektedir.