Mobilya Tasarımı

Mobilya tasarımı nedir.? sorusuna, özetle açıklayacak olursak,günlük olarak kullanmakta olduğumuz,objelerin görüntüsünün ve şekillerinin modellenip bütünleştirilerekrek  planlanmasıdır.  mimari tasarım ve endüstrinin diğer alanlardaki tasarımlardan farklı olarak şık ve  estetik görünümü bulunmaktadır. Dolayısıyla bu mimari tasarımlarda kullanılan tasarım yöntemleri mobilya tasarımları içinde kullanıla bilir.

Mobilya tasarımlarımızda  işlev, teknoloji, ekonomi, orijinallik ve endüstriyel tasarımlarından farklı olarak şık,estetik görünümü,zerafeti ön planda tutulmaktadır. Mobilya tasarımı ilkeleri aynen mimarlık ve endüstri ürünleri tasarımlarında olduğu kadar denge, devamlılık ve ayrıca sanatsal yapı tarzı oluşturmaktadır.

teknikel ahşap,modellemeleri ve mobilya tasarımlarını özgün biçim,tarz, ölçek, oran ve ritim, renk ve dokusyla bütünlük içinde ele alıp Mobilya tasarımlarımızı tasarım   ilkelerimiz ışığında birleştirilerek, bir bütünlük oluşturmakta ve özgün estetik mobilyayı ortaya koymaktadır.ahşap dekorasyon sitemizde yeralan ürünlerin değişik tasarımları, modellemeleri ücretsiz uygulanmaktadır. tasarımı oluşturulan ürünleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle üretmekteyiz.